За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, 6 квітня у Києві стартує культурно-соціальний проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», започаткований Фундацією Дарини Жолдак спільно з Українською бібліотечною асоціацією, Міжнародним фестивалем «Книжковий арсенал», ГО «Форум видавців».
Для дітей, які проживають у сільській місцевості, стартує культурно-соціальний проект «100 тисяч книжок для сільських бібліотек»
Міністр соцполітики України Павло Розенко: Ми будемо переходити на безконтактну форму надання всіх видів соціальної допомоги, а стартуємо із системи надання субсидій
В умовах необхідності підвищення цін і тарифів на комунальні послуги перед Урядом стояло завдання забезпечити максимальний соціальний захист і підтримку вразливим категоріям населення. На сьогодні це завдання виконано, хоча для того довелося реформувати всю систему надання субсидій. Про це сказав в ефірі програми „Від першої особи” Радіо „Ера” Міністр соціальної політики Павло Розенко...
Київський молодіжний центр праці запрошує на Другу щорічну виставку роботодавців «День кар’єри НПУ»
2 квітня в гуманітарному копусі НПУ Драгоманова (вул. Тургенівська, 8/14) відбудеться Друга щорічна виставка роботодавців «День кар’єри НПУ». Організатори заходу – Київський молодіжний центр праці та НПУ імені М. П. Драгоманова – запросили до участі кращих роботодавців.
40 років на варті захисту соціально-економічних прав трудящих!
Наближається 40 річний ювілей Київської міської ради профспілок. На засіданні Президії Міськпрофради були розглянуті та прийняті основні заходи до цієї дати.
Григорій Осовий: «Соціальний діалог маємо будувати відповідно вимогам часу»
Формально соціальний діалог в Україні зараз є, але Уряд всі свої кроки здійснює в рамках вимог МВФ та Угоди про асоціацію Україна - ЄС, тому профспілкам дуже складно вирішувати питання забезпечення соціально-економічного захисту працівників. Про це заявив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий на з’їзді Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України.
Профспілкова звітно-виборна кампанія в організаціях ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" завершена!
26 березня 2015 року пройшли звітно-виборні конференції в первинних профспілкових організаціях СВП "КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" та Апарату управління ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", які завершили звітно-виборну кампанію в структурних підрозділах Київенерго.




























