Антикорупційна рада при Київському міському голові запрошує громадськість долучитися до роботи одразу двох конкурсних комісій з відбору керівників комунальних підприємств.
Кабінет міністрів підтримав законопроект на захист прав працівників
Члени Кабінету міністрів України на своєму засіданні підтримали законопроект, яким вносяться зміни до Кодексу законів про працю України та законодавства про зайнятість, які спрямовані на посилення захисту працюючих.
14 грудня Міський комітет Київської профспілки енергетиків провів виїзні засідання та семінар голів профкомів
14 грудня Київський міськком профспілки енергетиків провів виїзні семінар та спільне засідання міського комітету та ради голів профкомів. Напередодні професійного свята - Дня енергетика та Нового року було підбито підсумки роботи та нагороджені найкращі.
Новини наших колег: Укренерго вивчає досвід грузинських колег для структурних реформ компанії
Відбулась дводенна зустріч керівництва Укренерго - українського системного оператора об'єднаної енергосистеми України з делегацією грузинського оператора енергосистеми GSE. Захід був організований за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Американської енергетичної асоціації (USEA).
Київські новини: Програма «Діти. Сім’я. Столиця» отримала додатково 30 мільйонів гривень
Депутати Київради проголосували за перерозподіл та збільшення фінансування міської цільової програми «Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки» на 30 мільйонів гривень. Кошти, серед іншого, підуть на створення гуртожитку для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, придбання автомобілів для будинків сімейного типу, профілактику наркозалежності тощо.
Члени Київської профспілки енергетиків разом з представниками інших профспілок взяли участь у Всеукраїнскій акції протесту профспілок
Сьогодні, 8 грудня, у Києві Федерація профспілок України провела Всеукраїнську акцію на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги. Від нашої профспілки участь у акції приймало понад 130 представників.





























