Київська міська професійна спілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості
В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!!!
Новини профспілок
Наші колеги: ТОВ

Наші колеги: ТОВ "Київські енергетичні послуги" пропонує енергозаощаджувальні прилади

Кожен клієнт «Київських енергетичних послуг» може оптимізувати споживання та зменшити суму в платіжці завдяки смарт-розетці. Смарт-розетка дозволяє програмувати домашню техніку на вмикання та вимикання у потрібний час. Наприклад, до неї можна під’єднати електроопалювальні прилади чи бойлер та налаштувати їхню роботу з 23:00 до 7:00, оскільки саме в ці години, для власників двозонних електролічильників діє вдвічі дешевший «нічний» тариф.

Профспілки протестують проти практики законодавчого заниження основного соціального державного стандарту – прожиткового мінімуму

Профспілки протестують проти практики законодавчого заниження основного соціального державного стандарту – прожиткового мінімуму

15 вересня 2019 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (реєстр. № 2000), в якому розмір прожиткового мінімуму занижено більш ніж вдвічі від його фактичної величини. Це призведе до заниження всіх виплат, що розраховуються на його основі, а відтак – і до поширення бідності українських громадян.

Київська міськпрофрада організувала та провела навчання з питань охорони праці

Київська міськпрофрада організувала та провела навчання з питань охорони праці

17 вересня 2019 року Київська міськпрофрада провела інформаційно-консультативний захід щодо змін у Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337. У заході взяли участь представників членських організацій та підприємств, установ та організацій безпосереднього обслуговування Київської міськпрофради.

Наші колеги: Знайомство з одним із підрозділів Київтеплоенерго – «Київські теплові мережі

Наші колеги: Знайомство з одним із підрозділів Київтеплоенерго – «Київські теплові мережі"

Найбільшим структурним підрозділом КП «Київтеплоенерго» є «Київські теплові мережі». Підрозділ здійснює весь спектр робіт: від виробництва теплової енергії на теплоджерелах до її транспортування і розподілу у будинки.

Центральний комітет Укрелектропрофспілки провів засідання Президії

Центральний комітет Укрелектропрофспілки провів засідання Президії

12 вересня 2019 року в залі засідань за адресою: м. Київ, Майдан Незалежності, 2 пройшло засідання Президії Центрального комітету Укрелектропрофспілки. Головував на засіданні голова профспілки Сергій Шишов.

Керівництво Федерації профспілок України налагоджує робочі стосунки з  новим парламентським Комітетом соціальної політики

Керівництво Федерації профспілок України налагоджує робочі стосунки з новим парламентським Комітетом соціальної політики

Голова ФПУ Григорій Осовий провів робочу зустріч з Галиною Третьяковою - Головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Порушувались питання, пов’язані з налагодженням комунікацій по лініям: Комітет – ФПУ, Комітет – СПО об’єднань профспілок щодо забезпечення трудових прав та інтересів працівників.

developed on Flash-point created by Vladimir Bondarenko