Київська міська професійна спілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості
В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!!!
Новини профспілок
Соціальний діалог на державному рівні триває

Соціальний діалог на державному рівні триває

31 серпня ц.р. у Міністерстві фінансів України відбулася зустріч сторін соціального діалогу в рамках обговорення пропозицій сторін до проекту Держбюджету-2019. Координаторами обговорення від Мінфіну виступили заступник міністра фінансів України Джигір Ю.А., директор департаменту Рожкова Л.О. та заступник міністра Верланов С.О. Сторону профспілок представляв перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок Шубін О.О., сторону роботодавців – Генеральний директор Федерації роботодавців України Іллічов Р.В.

Усе буде смачно з Укренерго!

Усе буде смачно з Укренерго!

В ДП НЕК "Укренерго" працюють талановиті, різнопланові та творчі особистості. І 23 серпня вони ще раз це довели. На День прапора України та в переддень Дня Незалежності «укренергівці» після урочистого підняття прапору влаштували справжній кулінарний флешмоб, який пронісся усіма енергосистемами Компанії та апаратом управління.

Реформування структури профспілкових організацій теплового блоку столиці триває.

Реформування структури профспілкових організацій теплового блоку столиці триває.

29 серпня відбулась профспілкова конференція Структурного підрозділу "Київські теплові мережі", який входить до складу КП "Київтеплоенерго". Цей захід продовжив низку змін у структурі проспілкових організацій, які стали наслідком передачі управління тепловим блоком столиці від ДТЕК до місцевої влади.

У наших колег: питання відновлення газопостачання має бути вирішене у найближчі дні для нормального входження в опалювальний сезон  – керівник КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Бінд

У наших колег: питання відновлення газопостачання має бути вирішене у найближчі дні для нормального входження в опалювальний сезон – керівник КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Бінд

Якщо найближчим часом КП «Київтеплоенерго» не вдасться укласти договір на постачання газу з НАК «Нафтогаз України», то своєчасний початок опалювального сезону в Києві буде під загрозою. Про це заявив т. в. о. директора КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Бінд під час прес-брифінгу у Київській міській державній адміністрації.

Чергову спробу захоплення будівлі профспілок Закарпаття в місті Ужгороді відбито

Чергову спробу захоплення будівлі профспілок Закарпаття в місті Ужгороді відбито

Жорстке протистояння між Закарпатською облпрофрадою і окружним адміністративним судом за право власності на будівлю профспілок на площі Народній, 5 в м.Ужгороді триває. Чергова спроба рейдерського захоплення будівлі в інтересах суду була здійснена напередодні державного свята – Дня Незалежності України, що стало ще одним кроком масового наступу на права профспілок. Її, як і попередню, 3 червня, здійснювали працівники Мукачівського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Закарпатської області.

Новини наших колег: Укренерго обговорило ціну електроенергії при наданні аварійної взаємодопомоги

Новини наших колег: Укренерго обговорило ціну електроенергії при наданні аварійної взаємодопомоги

23 серпня  Укренерго провело відкриті обговорення ціни постачання електроенергії під час надання аварійної допомоги між системними операторами суміжних країн. Аварійна допомога надається/отримується суміжними енергосистемами при загрозі або виникненні такого режиму роботи енергосистеми, який призводить до примусового обмеження споживання електроенергії внаслідок вимкнення генеруючого і/або електромережевого устаткування.

developed on Flash-point created by Vladimir Bondarenko