Київський міськком профспілки енергетиків провів виїзне навчання профспілкового активу в Переяславі
![Київський міськком профспілки енергетиків провів виїзне навчання профспілкового активу в Переяславі. Київська міська професійна спілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості](/flash-point/php/image.php/5114.jpg?width=640&image=/flash-point/uploads/gallery/5114.jpg)
6 червня 2024 року в м. Переяслав відбувся виїзний навчальний семінар профспілкового активу Київської профспілки енергетиків. Програма заходу забезпечила поєднання навчально-інформаційного блоку та екскурсійної програми мальовничою Переяславщиною.
Перед учасниками заходу з інформацією виступили голова Київської профспілки енергетиків Юрій Бондаренко, працівники міського комітету: головний бухгалтер Ірина Калініченко та правовий інспектор Ольга Можаєва.
Екскурсійна програма включала відвідування Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпря́нщини — музею просто неба, розташованого в околицях Переяслава, інших музеїв, яких в місті велика кількість.
Особливу зацікавленість учасників заходу викликав Меморіальний музей Григорія Сковороди — музей, розташований у будинку колишнього колегіуму, де у 1750—1751 рр. читав лекції з поетики український філософ Григорій Савич Сковорода.