Київська міська професійна спілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості
В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!!!
Новини профспілок
Девіз Дня охорони праці у 2014 році — Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві

Девіз Дня охорони праці у 2014 році — Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

Аналіз стану заробітної плати в Україні

Аналіз стану заробітної плати в Україні

Фахівці Федерації профспілок України провели аналіз розміру заробітної плати та заборгованості по її виплаті у 2008-2014 роках.

Звернення Київського міськкому профспілки енергетиків з приводу Дня Чорнобильської трагедії

Звернення Київського міськкому профспілки енергетиків з приводу Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня минає 28 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Пом’янімо усіх, хто відійшов у вічність внаслідок Чорнобильської біди. Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі спомину. Вічная пам’ять.

На Трухановому острові відбулись профспілкові змагання зі спортивного доміно

На Трухановому острові відбулись профспілкові змагання зі спортивного доміно

Команда Київської профспілки енергетиків взяла участь у змаганнях зі спортивного доміно серед команд членських організацій Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок». Змагання відбулись 24 квітня на Трухановому острові на території дитячо-юнацької учбово-спортивної бази «Зеніт» з нагоди святкування Дня міжнародної солідарності трудящих.

Заходи щодо святкування днів Києва

Заходи щодо святкування днів Києва

31 травня місто відзначатиме День столиці та День Києва. У КМДА вже затвердили план святкових заходів – відповідне розпорядження підписав голова КМДА. Координацію питань, пов’язаних із підготовкою до святкування, здійснюватиме Департамент культури.

Профспілковий наказ кандидатам у Президенти України

Профспілковий наказ кандидатам у Президенти України

Від імені 8 мільйонів членів профспілок Федерація профспілок України заявляє, що наш вибір – це розвиток демократії, безпека громадян, модернізація виробництва, цивілізовані соціально-трудові відносини, досягнення європейських стандартів життя. Ми акцентуємо увагу кандидатів у Президенти України, що саме працею наших співвітчизників створюється національне багатство, саме їх праця є головним джерелом наповнення державного, місцевих і пенсійного бюджетів.