Київська міська професійна спілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості
В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!!!
Новини профспілок
Мінсоцполітики інформує про повне забезпечення фінансування санаторно-курортного лікування для пільгових категорій громадян

Мінсоцполітики інформує про повне забезпечення фінансування санаторно-курортного лікування для пільгових категорій громадян

Станом на перше липня цього року, за оперативною інформацією структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій для забезпечення санаторно-курортним лікуванням  деяких пільгових категорій громадян органами соціального захисту населення укладено 9 752 договори.

Новини наших колег: до Укренерго завітав рятівник всесвіту - розумний трансформатор Бобот!

Новини наших колег: до Укренерго завітав рятівник всесвіту - розумний трансформатор Бобот!

На підстанцію «Київська» НЕК "Укренерго" завітала незвичайна делегація — «живий» чотириметровий трансформатор Бобот та його юний друг Вадик. Саме вони відвернули енергетичну катастрофу у новому українському фільмі-технофентезі «Бобот та Енергія Всесвіту»!

Енергокомплекс столиці повинен стало працювати, незважаючи на зміни в структурі управління

Енергокомплекс столиці повинен стало працювати, незважаючи на зміни в структурі управління

Міська влада Києва робить усе можливе, аби повернути гарячу воду в оселі киян та не допустити відключення електропостачання у столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи інформацію про можливе відключення ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

На засіданні СПО об’єднань профспілок розглянуто питання зміни тарифів поштових послуг

На засіданні СПО об’єднань профспілок розглянуто питання зміни тарифів поштових послуг

Одним з основних рішень засідання СПО об’єднань профспілок, яке відбулось 30 липня, стало погодження пропозиції ПАТ «Укрпошта» стосовно перегляду Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку, за певних умов, серед яких -  збільшення тарифів лише після підвищення розміру мінімальної зарплати, зменшення витрат на утримання адміністративно-управлінського апарату стосовно розміру невиправдано високих заробітних плат, пошук ресурсів для забезпечення  витрат на доставки пенсій.

У рамках солідарної підтримки профспілок Полтавської області у центрі Києва відбувся профспілковий мітинг

У рамках солідарної підтримки профспілок Полтавської області у центрі Києва відбувся профспілковий мітинг

26 липня біля будівлі Окружного адміністративного суду м. Києва у рамках акції підтримки Полтавської обласної ради профспілок під час розгляду судом справи про визнання противоправним та скасування розпорядження КМУ від 11.01.2018 № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у м. Полтава Генеральній прокуратурі України» пройшов профспілковий мітинг. Представники Київської профспілки енергетиків також брали солідарну участь у заході.

ДП

ДП "НЕК "Укренерго" запрошує до розгляду проектів зміни тарифу та інвестиційної програми на 2019 рік

Укренерго запрошує всі зацікавлені сторони надавати свої зауваження та пропозиції до проекту зміни тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, включаючи плату за централізоване диспетчерське управління ОЕС України, на 2019 рік, а також до проекту Інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2019 рік.