33% підприємців назвали вагомим стимулом для працевлаштування осіб з інвалідністю податкові пільги, ще 24% – фінансову допомогу на придбання матеріалів та устаткування для облаштування робочого місця.
Новини наших колег. Київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 проводять роботи з підготовки до наступного опалювального сезону
Київтеплоенерго реалізує щорічну ремонтну кампанію для підготовки енергетичних об’єктів до стабільної роботи взимку. На двох теплоелектроцентралях №5 і №6 проведуть поточний і капітальний ремонт обладнання, у тому числі усіх шести енергоблоків та 11 водогрійних котлів.
Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження карантину
Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року. При цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.
Новини столиці. У Києві перейменують низку вулиць: список нових назв
Комісія з питань найменувань Київської міської державної адміністрації ухвалила рішення про присвоєння скверу на розі Андріївського узвозу та Боричевого Току імені відомого оперного співака, Героя України, який загинув у боях на Донбасі, Василя Сліпака. Також у столиці буде перейменовано низку вулиць та провулків.
Завершено звітно-виборну кампанію в профспілковій організації Центральної електроенергетичної системи
11.06.2021 відбулась звітно-виборна конференція ППО ЦЕС НЕК "Укренерго". Конференція проводилась з використанням корпоративної комунікаційної платформи: основна студія - в актовій залі Київського ремонтно- експлуатаційного центру в м. Вишневе, делегати із областей - в селекторних обласних РЕЦів міст Житомир, Черкаси та Чернігів. Очолила новий склад профспілкового комітету Наталія Масляк.
Які зміни у веденні трудових книжок діють з 10 червня 2021 року?
Саме з цієї дати набирає чинності Закон №1217-IX щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі. Тож поговоримо про практику роботи з трудовими книжками (електроними та паперовими) з 10 червня 2021 року.





























