У вересні 2023 року деякі соціальні виплати надаватимуть по-новому. Запрацюють нові правила призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також продовжать надавати виплати для постраждалих від підтоплень у Херсонській та Миколаївській областях.
В КП "Київтеплоенерго" відбулась звітно-виборна профспілкова конференція
21 серпня 2023 року в первинній профспілковій організації КП "Київтеплоенерго" пройшла звітно-виборна конференція. Делегати заслухали звіти профкому та ревізійної комісії та обрали новий склад профспілкових органів. Головою профкому обрано Наталію Костеріну. Вітаємо її та весь новий склад профспілкового активу!
Міністри енергетики України та Сполучених Штатів Америки обговорили підготовку України до наступного опалювального сезону
Міністр енергетики України Герман Галущенко провів двосторонню зустріч з міністром енергетики США Дженніфер Гренголм. Зустріч відбулася в межах першого міністерського засідання ініціативи «Net Zero World» у Сіетлі (США).
Чи може роботодавець під час війни скорочувати робочий час: відповідь Держпраці
Роботодавець має право встановити скорочений робочий час для всіх або окремих категорій працівників, для яких законодавством не передбачено обов’язкове встановлення скороченого робочого часу.
Українці отримають 500 грн компенсації на купівлю необхідних ліків
На покриття вартості ліків і їх доставки українцям, які постраждали від війни і не мають змоги придбати необхідні ліки самостійно DEG-Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbh ("DEG") у підтримці з Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини ("BMZ") виділили 28 млн грн.
Київська профспілка енергетиків провела виїзний семінар з профспілковим активом
16 серпня 2023 року на Житомирщині відбулись семінар-навчання активу Київської профспілки енергетиків та розширене засідання міського комітету. Вів заходи голова профспілки Юрій Бондаренко.





























